Kolejny zadowolony klient


Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić kolejnego klienta, zadowolonego z poziomu naszych usług – Kamagro S.C.

Firma jest dystrybutorem części zamiennych specjalizującym się w sprzedaży części do kombajnów Laverda i Fiatagri. Oferuje wszelkie dostępne oryginalne części zamienne oraz szeroką gamę wysokiej, jakości zamienników do produkowanych obecnie, jak również wycofanych z produkcji kombajnów.

Firma na początku lutego dodała na E-Wierzyciel fakturę. Po kilku dniach zaległe środki miała już na swoim koncie.
Po zakończonym procesie standardowo badaliśmy, jakość naszych usług. Poprosiliśmy o ocenę Pana Kamila, współwłaściciela Kamagro S.C.

Firma zarejestrowana jest na północy Polski w Słupsku, nasz dłużnik prowadził swoją działalność gospodarczą na południu. Nie mieliśmy czasu, narzędzi, aby do niego podjechać, prosić o zaległą wpłatę. W sieci internetowej naszą uwagę przykuła platforma E-Wierzyciel, polecana w komentarzach. Nie chcieliśmy skorzystać z usług pierwszej lepszej firmy, która nie ma wyraźnej historii swojego działania, życzy sobie zaliczki przed rozpoczęciem swojej pracy. Jak się później okazało wybór E-Wierzyciel, był strzałem w dziesiątkę. Podobał mi się inteligentnie zaprojektowany sposób komunikacji z dłużnikiem, po kilku dniach pieniądze miałem na swoim koncie. Za usługę zapłaciłem przysłowiowe grosze. Jestem zadowolony ze skuteczności i szybkości E-Wierzyciel, kiedy spotkają mnie podobne przygody z nieterminowym regulowaniem płatności, wiem, że wybiorę was raz jeszcze”.

Dziękujemy za tak miłe, budujące słowa.
Nie życzymy nikomu, aby w swojej działalności spotykali się z brakiem płatności, jednak chcemy polecić się na przyszłość.

 

 

Komentowanie zablokowane