Cennik Windykacji należności

Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów pod względem zarówno jakości świadczonych usług, jak i oferowanych stawek. Proponujemy konkurencyjny i elastyczny cennik windykacji należności, który stanowi dla Klientów ważny aspekt przed podjęciem decyzji o współpracy. Za jego pomocą udowadniamy, że potrafimy dostosować się do wymagań rynkowych i wiemy, jak z powodzeniem i na uczciwych oraz korzystnych dla obu stron warunkach współpracować z klientami niezależnie od wartości wierzytelności. Oferowany cennik sprawia, że windykacja należności jest atrakcyjna finansowo zarówno przy niewielkich, jak i wysokich wartościach wierzytelności. Dowiedz się, jak wygląda i na czym polega nasz system rozliczeń.

Dostępne formy rozliczenia windykacji należności

Proponujemy dwie formy płatności:

  • jednorazową,
  • prowizyjną.

Opłata jednorazowa jest uiszczana przez klienta z góry przed rozpoczęciem windykacji należności. Cennik w tym przypadku wynosi 19 zł + VAT i to jedyna opłata, jaka wiąże się z usługą. Poza tym nie ponosisz żadnych innych kosztów. Z kolei wybór rozliczenia na zasadzie prowizji polega na tym, że cena wynosi 1,9% wartości długu + VAT i jest uzależniona od skuteczności rozwiązania sprawy. Klient ponosi ją dopiero w momencie, gdy wierzytelność zostanie odzyskana. Oznacza to, że w razie niepowodzenia koszty są zerowe. Jednocześnie warto pamiętać, że windykacja należności w naszym wydaniu jest wysoce efektywna –blisko 8 na 10 osób, które korzystają z naszych usług, odzyskuje swoje wierzytelności polubownie.

Windykacja należności online – atrakcyjny cennik, skuteczność i wygoda

W takim razie, którą formę rozliczenia wybrać? Jak można się domyślać, na to pytanie nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi, bo zależy ona przede wszystkim od indywidualnych potrzeb, możliwości i wymagań. Jeżeli kwota jest niewielka, lepszym rozwiązaniem wydaje się cennik opłaty jednorazowej, podczas gdy w przypadku zadłużenia o dużej wartości polecamy skorzystanie z systemu prowizyjnego. Bez względu na to, na którą formę rozliczenia się zdecydujesz, masz pewność, że cena pozostanie konkurencyjna, a my zrobimy wszystko, żeby windykacja należności była skuteczna.